چرا خودروسازان راین؟!!

 

خدمات پس از فروش یک کار کاملا تخصصی است و ما نیز آن را به شرکت تخصصی پرستوی آبی ارگ سپرده ایم که از آغاز سال 1383 تا کنون با ساماندهی شبکه ای مجرب از نمایندگی های فعال خدمات پس از فروش ضمن ارائه خدمات کیفی و مناسب به شهروندان و مشتریان، بارها از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران حائز رتبه برتر در حوزه جلب رضایتمندی مشتریان شده است.

 
Image result for hyundai avante 2006

از سال 1382 تا کنون در کنار شما بوده ایم و در طول این سال ها سعی کرده ایم بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم. حاصل تلاش ما در طول این مدت منجر به تولید و عرضه خودروهایی با کیفیت مونتاژ بالا و ماندگار شده اند که از جمله آنها می توان به خودروهای هیوندایی ورنا و هیوندایی آوانته اشاره کرد. همچنین سابقه همکاری با معتبرترین خودروسازان چینی از جمله گریت وال و FAW

نشان از عزم راسخ خوردوسازان راین در راه ارائه بهترینها به مشتریان محترم را دارد.

 

در شرکت خودروسازان راین احترام به اصل مشتری مداری فقط محدود به فروش و خدمات پس از فروش خودرو نیست و از لحظه شروع تولید یک خودرو در خط تولید تا رسیدن آن به دست مشتری و بعد از آن ادامه پیدا می کند. ما خدمت به مشتریانمان را یک ارزش می دانیم و نه تنها به آن به عنوان هزینه نگاه نمی کنیم بلکه آن را اقتصادی ترین مدل سرمایه گذاری خود می دانیم.

 

ساختار منظم و اهداف مشخص

 

از همه امکانات، تأسیسات و عوامل موجود در شرکت خودروسازان راین به صورت کاملا هدفمند استفاده می کنیم تا مسیر روشن ترسیم شده در پیش رو را با اطمینان هر چه بیشتر طی کرده تا در نهایت به ایجاد حس دلچسب رضایت در شما منجر شود.